• slide 1
  • slide 2
  • slide 3
  • slide 4
  • slide 5
  • slide 6
  • slide 7
  • slide 8
  • slide 9

Novinky

Dovolená

V termínu od 15.8.2020 do 24.8.2020 je prodejna zavřena. Děkujeme za pochopení.

Výprodej technické kolekce

Výprodej jachtařského oblečení Slam (technické bundy, kalhoty, boty, funkční prádlo) starší kolekce na vše 30-50% sleva...potřebujeme udělat prostor pro nové zboží.

SLAM - new sailing shoe

SLAM - Noto Jacket

Jachtařské oblečení značky SLAM a HELLY HANSEN, oblečení značky BRAKEBURN a impregnační prostředy NIKWAX

Vítejte v internetovém a také kamenném obchodu Prague Marine, který byl otevřen 7.7.2011. Nabízíme Vám jachtařské oblečení světoznámé značky SLAM a HELLY HANSEN, Jedná se především o oblečení pro  jachting a volný čas. Dále oblečení pro každý den značky BRAKEBURN a čistící a impregnační prostředky firmy NIKWAX.

JACHTAŘSKÉ OBLEČENÍ ZNAČKY SLAM

logo nove orezFirma SLAM byla založena v Itálii v roce 1979 a dnes zaujímá přední místo v produkci a prodeji technického oblečení pro jachting. Obchodní značka SLAM vynikla již v roce 1980 na Moskevských Olympijských hrách, kde italský „Dodo“ Gorla a Alfio Peraboni oblečeni v technickém oblečení SLAM obsadili bronzovou příčku v jachtingu v Star Class kategorii.

Značka SLAM nabízí také oblečení pro volný čas, kolekci pro muže, ženy a děti. Využívá dlouhodobé zkušenosti získané při výrobě oblečení pro jachting a vývojem funkčních   materiálů a technologií. Materiály a designy pro bundy, kalhoty, trička, svetry a obuv jsou pravidelně testovány přímo u moře řadou různých sailing teamů z celého světa.

SLAM je oficiální dodavatel italské jachtařské federace a podílí se na mnohých důležitých akcích v mezinárodním jachtařském kalendáři jako sponzor nebo oficiální pořadatel. Společnost má řadu přímých prodejen po celé Evropě. Nespočet Slam obchodů se nachází v Itálii, Chorvatsku, Španělsku, Francii, Portugalsku, Anglii, Polsko a nyní již i v České republice. 

JACHTAŘSKÉ OBLEČENÍ ZNAČKY HELLY HANSEN

logo HH

Společnost byla založena v Norsku v roce 1877. Helly Hansen pokračuje ve vývoji profesionální oblečení a vybavení, které pomáhá lidem zůstat a cítit se naživu.

Společnost představila jako první na trhu dlouhý seznam inovací. Mezi další patří první fleecová látka v roce 1960, funkční první vrstva oblečení v roce 1970, vyrobená s Lifa® Stay Dry technologií a v současnosti pravidelně oceňovaný a patentovaný systém regulace tělesné teploty H2Flow® nebo naše vlastní membrána Helly Tech® vyvinutá před téměř 35 lety a neustále zdokonalovaná.

Helly Hansen je lídr v oblasti oblečení pro závodního plachtění a výkonnostní lyžování, stejně jako prémiového oblečení do města. Jeho lyžařské uniformy nosí a důvěřuje jim více než 50.000 profesionálů ve více než 200 lyžařských resortech po celém světě. Hrdě je obléká kanadská, švédká a finská sjezdařská reprezentace a mnoho jachtařských týmů a také off-shore jachtař Milan Koláček.

OBLEČENÍ PRO VOLNÝ ČAS ZNAČKY BRAKEBURN

brakeburn logo

Život značky Brakeburn začal v roce 2011 v Anglii ve městě Poole. Novou značku oblečení a obuvi jsme vytvářeli s odhodláním vytvořit originální produkt, který bude inspirován tou  nejúžasnější přírodou v našem okolí. 

Všichni lidé, kteří stojí za značkou Brakeburn sdílejí lásku k aktivnímu životu. Nikdy nezůstáváme v klidu, buď surfujeme při západu slunce, dojíždíme na kole do práce nebo si jen užíváme souznění s elementy. Náš závazek pro kvalitu ve všem co děláme je umocněn pozorností k detailům, nadšením pro střihy a výběr materiálů.

Náš cíl je vytvořit produkt, který bude inspirovat lidi k outdoorovým aktivitám, které jim budou dobíjet baterky. Chceme, aby se naši zákazníci cítili součástí značky Brakeburn, protože ztělesňuje jejich  způsob života. 

 IMPREGNAČNÍ A ČISTÍČÍ PROSTŘEDKY NIKWAX

nikwax waterproofing

Firma NIKWAX Waterproofing je světoznámým výrobcem velké produktové palety čistících a impregnačních výrobků s výbornou kvalitou, kterou znají jak výrobci oděvů a obuvi, tak i prodejci a sportovní řetězce z rozličných sportovních oblastí.

Sortiment výrobků Nikwax se postupně rostl tak, že zahrnuje velké množství výrobku od šetrných pracích prášků po impregnace na veškeré materiály s velikou oblastí použití; od lan do stanů po opravdu téměř vše, co potřebuje pravidelnou pomoc k udržení odolnost vůči vodě.