• slide 1
  • slide 2
  • slide 3
  • slide 4
  • slide 5
  • slide 6
  • slide 7
  • slide 8
  • slide 9

Novinky

Výprodej technické kolekce

Výprodej jachtařského oblečení Slam (technické bundy, kalhoty, boty, funkční prádlo) starší kolekce na vše 30-50% sleva...potřebujeme udělat prostor pro nové zboží.

Kolekce SLAM 2018

Nově přidány katalogy SLAM podzim zima 2018 a nový jachtařský katalog 2018. Jachtařská kolekce je zcela nová. Neváhejte a podívejte se na na kolekce SLAM na příští rok  SLAM podzim zima 2018  SLAM jachting 2018.

Katalog SLAM jaro léto 2018

Nově přidán nový katalog kolekce Slam jaro léto 2018. Neváhejte a podívejte se SLAM jaro léto 2018

Výprodej letní kolekce

Začíná letní výprodej kolekce SLAM a BRAKEBURN. Neváhejte a zastavte si udělat radost.

Katalog SLAM podzim zima 16/17

Nově přidán katalog kolekce SLAM podzim zima 2016/2017. Zboží z tohoto katalogu je na objednávku. V případě zájmu o oblečení z kolekce podzim zima 2016/2017 nás neváhejte kontaktovat.

SLAM - new sailing shoe

SLAM - Noto Jacket

Jachtařské oblečení značky SLAM a HELLY HANSEN, oblečení značky BRAKEBURN a impregnační prostředy NIKWAX

Vítejte v internetovém a také kamenném obchodu Prague Marine, který byl otevřen 7.7.2011. Nabízíme Vám jachtařské oblečení světoznámé značky SLAM a HELLY HANSEN, Jedná se především o oblečení pro  jachting a volný čas. Dále oblečení pro každý den značky BRAKEBURN a čistící a impregnační prostředky firmy NIKWAX.

JACHTAŘSKÉ OBLEČENÍ ZNAČKY SLAM

logo nove orezFirma SLAM byla založena v Itálii v roce 1979 a dnes zaujímá přední místo v produkci a prodeji technického oblečení pro jachting. Obchodní značka SLAM vynikla již v roce 1980 na Moskevských Olympijských hrách, kde italský „Dodo“ Gorla a Alfio Peraboni oblečeni v technickém oblečení SLAM obsadili bronzovou příčku v jachtingu v Star Class kategorii.

Značka SLAM nabízí také oblečení pro volný čas, kolekci pro muže, ženy a děti. Využívá dlouhodobé zkušenosti získané při výrobě oblečení pro jachting a vývojem funkčních   materiálů a technologií. Materiály a designy pro bundy, kalhoty, trička, svetry a obuv jsou pravidelně testovány přímo u moře řadou různých sailing teamů z celého světa.

SLAM je oficiální dodavatel italské jachtařské federace a podílí se na mnohých důležitých akcích v mezinárodním jachtařském kalendáři jako sponzor nebo oficiální pořadatel. Společnost má řadu přímých prodejen po celé Evropě. Nespočet Slam obchodů se nachází v Itálii, Chorvatsku, Španělsku, Francii, Portugalsku, Anglii, Polsko a nyní již i v České republice. 

JACHTAŘSKÉ OBLEČENÍ ZNAČKY HELLY HANSEN

logo HH

Společnost byla založena v Norsku v roce 1877. Helly Hansen pokračuje ve vývoji profesionální oblečení a vybavení, které pomáhá lidem zůstat a cítit se naživu.

Společnost představila jako první na trhu dlouhý seznam inovací. Mezi další patří první fleecová látka v roce 1960, funkční první vrstva oblečení v roce 1970, vyrobená s Lifa® Stay Dry technologií a v současnosti pravidelně oceňovaný a patentovaný systém regulace tělesné teploty H2Flow® nebo naše vlastní membrána Helly Tech® vyvinutá před téměř 35 lety a neustále zdokonalovaná.

Helly Hansen je lídr v oblasti oblečení pro závodního plachtění a výkonnostní lyžování, stejně jako prémiového oblečení do města. Jeho lyžařské uniformy nosí a důvěřuje jim více než 50.000 profesionálů ve více než 200 lyžařských resortech po celém světě. Hrdě je obléká kanadská, švédká a finská sjezdařská reprezentace a mnoho jachtařských týmů a také off-shore jachtař Milan Koláček.

OBLEČENÍ PRO VOLNÝ ČAS ZNAČKY BRAKEBURN

brakeburn logo

Život značky Brakeburn začal v roce 2011 v Anglii ve městě Poole. Novou značku oblečení a obuvi jsme vytvářeli s odhodláním vytvořit originální produkt, který bude inspirován tou  nejúžasnější přírodou v našem okolí. 

Všichni lidé, kteří stojí za značkou Brakeburn sdílejí lásku k aktivnímu životu. Nikdy nezůstáváme v klidu, buď surfujeme při západu slunce, dojíždíme na kole do práce nebo si jen užíváme souznění s elementy. Náš závazek pro kvalitu ve všem co děláme je umocněn pozorností k detailům, nadšením pro střihy a výběr materiálů.

Náš cíl je vytvořit produkt, který bude inspirovat lidi k outdoorovým aktivitám, které jim budou dobíjet baterky. Chceme, aby se naši zákazníci cítili součástí značky Brakeburn, protože ztělesňuje jejich  způsob života. 

 IMPREGNAČNÍ A ČISTÍČÍ PROSTŘEDKY NIKWAX

nikwax waterproofing

Firma NIKWAX Waterproofing je světoznámým výrobcem velké produktové palety čistících a impregnačních výrobků s výbornou kvalitou, kterou znají jak výrobci oděvů a obuvi, tak i prodejci a sportovní řetězce z rozličných sportovních oblastí.

Sortiment výrobků Nikwax se postupně rostl tak, že zahrnuje velké množství výrobku od šetrných pracích prášků po impregnace na veškeré materiály s velikou oblastí použití; od lan do stanů po opravdu téměř vše, co potřebuje pravidelnou pomoc k udržení odolnost vůči vodě.