• slide 1
  • slide 2
  • slide 3
  • slide 4
  • slide 5
  • slide 6
  • slide 7
  • slide 8
  • slide 9

Novinky

Katalog SLAM jaro léto 2018

Nově přidán nový katalog kolekce Slam jaro léto 2018. Neváhejte a podívejte se SLAM jaro léto 2018

Výprodej letní kolekce

Začíná letní výprodej kolekce SLAM a BRAKEBURN. Neváhejte a zastavte si udělat radost.

Katalog SLAM podzim zima 16/17

Nově přidán katalog kolekce SLAM podzim zima 2016/2017. Zboží z tohoto katalogu je na objednávku. V případě zájmu o oblečení z kolekce podzim zima 2016/2017 nás neváhejte kontaktovat.

Katalogy SLAM jaro léto 2016

V sekci katalogy jsme doplnili katalogy kolekce SLAM jaro léto 2016. Neváhejte a podívejte se.

SLAM - new sailing shoe

SLAM - Noto Jacket

Jachtařské oblečení značky SLAM a oblečení pro volný čas značky BRAKEBURN

Vítejte v internetovém a také kamenném obchodu Prague Marine, který byl otevřen 7.7.2011. Nabízíme Vám jachtařské oblečení světoznámé značky SLAM, především oblečení pro  jachting a volný čas. Dále oblečení pro každý den značky BRAKEBURN a čistící a impregnační prostředky firmy NIKWAX.

JACHTAŘSKÉ OBLEČENÍ ZNAČKY SLAM

logo nove orezFirma SLAM byla založena v Itálii v roce 1979 a dnes zaujímá přední místo v produkci a prodeji technického oblečení pro jachting. Obchodní značka SLAM vynikla již v roce 1980 na Moskevských Olympijských hrách, kde italský „Dodo“ Gorla a Alfio Peraboni oblečeni v technickém oblečení SLAM obsadili bronzovou příčku v jachtingu v Star Class kategorii.

Značka SLAM nabízí také oblečení pro volný čas, kolekce pro muže, ženy a děti. Využívá dlouhodobé zkušenosti získané při výrobě oblečení pro jachting a vývojem funkčních   materiálů a technologií. Materiály a designy pro bundy, kalhoty, trička, svetry a obuv jsou pravidelně testovány přímo u moře řadou různých Slam sailing teamů z celého světa.

SLAM je oficiální dodavatel italské jachtařské federace a podílí se na mnohých důležitých akcích v mezinárodním jachtařském kalendáři jako sponzor nebo oficiální pořadatel. Společnost má řadu přímých prodejen po celé Evropě. Nespočet Slam obchodů se nachází v Itálii, Chorvatsku, Španělsku, Francii, Portugalsku, Anglii, Polsko a nyní již i v České republice. 

  OBLEČENÍ PRO VOLNÝ ČAS ZNAČKY BRAKEBURN

brakeburn logo

Život značky Brakeburn začal v roce 2011 v Anglii ve městě Poole. Novou značku oblečení a obuvi jsme vytvářeli s odhodláním vytvořit originální produkt, který bude inspirován tou  nejúžasnější přírodou v našem okolí. Máme sídlo na břehu druhého největšího přirozeně chráněného  přístavu na světě a co by kamenem dohodil od nejlepších anglických surfových spotů a jen pár  kilometrů jízdy od Purbeck Hills.

Všichni lidé, kteří stojí za značkou Brakeburn sdílejí lásku k aktivnímu životu. Nikdy nezůstáváme v klidu, buď surfujeme při západu slunce, dojíždíme na kole do práce nebo si jen užíváme souznění s elementy. Náš závazek pro kvalitu ve všem co děláme je umocněn pozorností k detailům, nadšením pro střihy a výběr materiálů.

Náš cíl je vytvořit produkt, který bude inspirovat lidi k outdoorovým aktivitám, které jim budou dobíjet baterky. Chceme, aby se naši zákazníci cítili součástí značky Brakeburn, protože ztělesňuje jejich  způsob života. 

 IMPREGNAČNÍ A ČISTÍČÍ PROSTŘEDKY NIKWAX

nikwax waterproofing

Firma NIKWAX Waterproofing je světoznámým výrobcem velké produktové palety čistících a impregnačních výrobků s výbornou kvalitou, kterou znají jak výrobci oděvů a obuvi, tak i prodejci a sportovní řetězce z rozličných sportovních oblastí. Sortiment výrobků Nikwax se postupně rostl tak, že zahrnuje velké množství výrobku od šetrných pracích prášků po impregnace na veškeré materiály s velikou oblastí použití; od lan do stanů po opravdu téměř vše, co potřebuje pravidelnou pomoc k udržení odolnost vůči vodě.